2018 02 24
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Padėka už dalyvavimą parodoje „Euroregionas Nemunas 2017“ Gardine
REGIONAI -> GUDIJA -> Gardino sritis

Svetainės lankytojus jau informavome apie tai, kad rugsėjo 22-23 dienomis Baltarusijoje, Gardine vyko jau devynioliktoji paroda-mugė „Euroregionas Nemunas 2017“, kurioje dalyvavo daugiau nei 400 atstovų iš 17 šalių, atstovavusių 160 įmonių ir įstaigų; tarp jų ir Lietuvos atstovai iš Alytaus, Marijampolės bei Kauno ir Vilniaus apskričių.

Šiame renginyje dalyvavo ir apie bendrus Nemuno euroregiono tarptautinius projektus bei jų įtaką pasienio regionams, lietuvių ir baltarusių santykiams, galimybes jų plėtrai, verslumo aplinką, trikdžius ir barjerus bei kitus aktualius dalykus kalbėjo Nemuno euroregiono Marijampolės biuro direktorius Gintaras Skamaročius. Jis dalyvavo ir renginio metu vykusiame tarptautiniame investicijų forume „Gardino kraštas pasienio sankryžoje“.

 

Šiomis dienomis Nemuno euroregiono Marijampolės biurą pasiekė Gardino srities finansinės paramos verslininkams įstaigos direktoriaus Aleksandro Ponomariovo pasirašytas laiškas, kuriame jis  dėkoja už aktyvų dalyvavimą renginyje Gardine, už pranešimą parodos sekcijoje „Bendradarbiavimo per sieną plėtra ir stiprinimas tarptautinių paramos programų rėmuose“ ir pasidalinimą Gardino regiono organizacijoms aktualia bei naudinga informacija.

„Jūsų veikla turi ypač svarbią reikšmę mūsų regionui. Mus domina pasikeitimas patirtimi, verslo kontaktų užmezgimas su Lietuvos partneriais siekiant vystyti ekonominius ir prekybos ryšius tarp Lietuvos ir Gardino srities, taip pat galimybė toliau dalyvauti bendradarbiavimo per sieną programose. Mes ir toliau įgyvendinsime veiklas, numatytas bendradarbiavimo susitarimuose“, - rašoma A.Ponomariovo laiške.

 

M.Isačenko nuotr. – renginyje Gardine kalba G.Skamaročius

 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.

   

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.