2010 09 07
Lietuvių English Русский Polski
Naujienų agentūra
Paieška svetainėje


 
Top100.lt
Kviečia turizmo mugė Balstogėje
NAUJIENOS -> Verslas

Kovo 19-21 dienomis Lenkijoje, Baltstogės mieste rengiama Palenkės vaivadijos turizmo mugė – didžiausias toks renginys Šiaurės Rytų Lenkijoje. Šiemet Baltstogės universiteto sporto salėje vyksiančiame renginyje, į kurį kasmet atvyksta po kelis šimtus turizmo įstaigų ir organizacijų iš kelių kaimyninių šalių bei apsilanko tūkstančiai lankytojų, dalyvaus ir Nemuno euroregiono Marijampolės biuras.

Mugės rengėjai – Palenkės vaivadijos regioninė turizmo organizacija kviečia šioje mugėje dalyvauti regionines ir vietines turizmo organizacijas, nakvynės ir poilsio bazių savininkus, vežėjus, turizmo agentus, draugijas ir savivaldybes iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Čekijos, Slovakijos. Mugėje dalyviai galės keistis informacija, užmegzti naujus kontaktus, geriau susipažinti su kaimynų ir pristatyti savo turizmo galimybes bei ypatumus.


Praėjusių metų kovą vykusioje mugėje Baltstogėje turizmo produktus pristatė 345 įstaigos ir organizacijas, mugę per tris dienas aplankė daugiau kaip 10 tūkstančių lankytojų. Didelio susidomėjimo susilaukė ne tik šeimininkų, bet ir Baltarusijos Gardino srities, taip pat Alytaus apskrities stendai.

 
Nemuno euroregiono Marijampolės biuras kviečia įstaigas ir organizacijas, kurios nori pristatyti savo turizmo produktus, pateikti informaciją – brošiūras, lankstinukus, skrajutes, kurie bus pristatyti mugės metu mūsų įstaigos stende. Ypač kviečiame pristatyti kaimo turizmo sodybas ir galimybes naudotis jų paslaugomis.
 
Smulkesnę informaciją galima gauti el. paštu nemunas@marijampole.aps.lt arba telefonu 8 343 91538.
 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.
 
  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Į viršų 
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.