2017 10 21
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Vėl kviečia paroda-mugė Gardine
NAUJIENOS -> Turizmas

Rugsėjo 22-23 dienomis Baltarusijoje, Gardino mieste rengiama devynioliktoji daugiašakė mugė-paroda „Euroregionas Nemunas 2017“. Ji vyks Gardino centriniame sporto komplekse „Neman“ (Komunalnaja g. 3). Ši paroda-mugė yra pats stambiausias Gardino srities tarptautinis renginys, kurio tikslas – bendradarbiavimo procesų tarp įvairių šalių ūkio subjektų aktyvinimas, taip pat ūkinių, kultūrinių ir humanitarinių ryšių tarp pasienio regionų vystymas ir stiprinimas.

Šioje parodoje-mugėje yra pristatomi naujausi įvairios produkcijos pavyzdžiai, jo metu užmezgama nemažai prekybinių-ekonominių kontaktų.

 

Mugės-parodos metu bus surengtas ir tarptautinis investicinis forumas „Gardino kraštas pasienio sankryžoje“, kuris rengiamas minint 2017 metus Baltarusijoje paskelbus Mokslo metais. Šio forumo pagrindinė tema – „Iniciatyvos-Inovacijos-Investicijos“.

Numatyta ir turistinių paslaugų mugė, kurios metu vyks Gardino srities turistinio, sanatorinio-gydomojo potencialo pristatymas, taip pat aptariama bevizio režimo užsienio šalių piliečiams efektyvumo įtaka. Dalyvavimas mugėje leis sustiprinti ir išplėsti šalių partnerystę, pasirengti sėkmingam dalyvavimui naujose 2014-2020 bendradarbiavimo programose, leis pasikeisti patirtimi rengiant paraiškas projektams.

Parodos-mugės rengėjai kviečia renginyje dalyvauti ir Lietuvos verslo atstovus, organizacijas, suinteresuotas bendrų projektų su kaimyninės šalies organizacijomis rengimu. Išsamesnę informaciją apie šį renginį ir dalyvavimo sąlygas jame galima rasti interneto svetainėje www.euroregion-grodno.by. Dėl dalyvavimo mugėje-parodoje ir tarptautiniame investiciniame forume galima kreiptis telefonu 8 688 51147 arba rašyti elektroniniu paštu biuras@nemunas.info.

 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.