2018 01 17
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

2-ojo INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos programos kvietimo metu gautos 89 paraiškos
NAUJIENOS -> Kitos naujienos

Antrojo kvietimo teikti paraiškas metu, iki nustatyto laiko, Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programa sulaukė 89 paraiškų. 61 paraišką finansavimui gauti pateikė pagrindiniai paramos gavėjai iš Lietuvos (didžiausias pareiškėjų skaičius yra iš Alytaus apskrities, iš Marijampolės apskrities gauta 12 paraiškų), o 28 paraiškų pagrindiniai paramos gavėjai yra Lenkijos institucijos (aktyviausios buvo organizacijos iš Palenkės vaivadijos).

 

Tarp paramos gavėjų pats populiariausias konkretus tikslas buvo 1.1. Sustiprinti tvarų gamtinio ir kultūrinio paveldo naudojimą turizmui bendradarbiavimo per sieną teritorijoje su 32 projektais arba 36 proc. visų pateiktų paraiškų, o mažiausiai populiarus buvo 2.2. Sumažinti nedarbą taikant koordinuotas užimtumo abiejose sienos pusėse iniciatyvas – buvo pateikti 6 projektai finansavimui gauti. Šis konkretus tikslas buvo mažiausiai populiarus ir pirmojo atviro kvietimo metu, kai buvo gautos tik 2 paraiškos.

Didžiausias lėšų poreikis yra konkretiems tikslams 1.1. Sustiprinti tvarų gamtinio ir kultūrinio paveldo naudojimą turizmui bendradarbiavimo per sieną teritorijoje (bendra pateiktų projektų vertė yra 1,5 milijonai eurų) ir 3.1 Pagerinti socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą gyventojams abiejose sienos pusėse kovojant su socialine atskirtimi ir skurdu (bendra vertė 1,2 milijonai eurų).

Bendra finansavimui pateiktų projektų vertė yra 4,2 milijonai eurų. Numatoma maksimaliai patvirtinti projektų, kurių bendra vertė sudarys 3 milijonus eurų.

Vertinimo rezultatai pagrindinius paramos gavėjus pasieks 2017 m. rudenį.

Jungtinio techninio sekretoriato informacija

 

 

 

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.