2018 06 20
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Turiningas susitikimas su Gumbinės (Gusevo) savivaldybės atstovais
NAUJIENOS -> Kitos naujienos

Sausio 18 dieną Marijampolėje viešėjo Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities Gumbinės (Gusevo) miesto savivaldybės delegacija, kurią sudarė šios savivaldybės administracijos vadovo pirmieji pavaduotojai Aleksandras Kitajevas bei Liudmila Tomina, taip pat ekonominės ir perspektyvinės vystymo valdybos viršininkas Aleksandras Moisejenko bei šios valdybos darbuotoja Benedikta Luščik bei už savivaldybės socialinę veiklą atsakinga Larisa Besšapočnikova.

„Mercure Marijampolė“ viešbutyje svečiai susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru Algirdu Neiberka, administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu ir jo pavaduotoja Daiva Rikliene, šios savivaldybės investicijų, strateginio planavimo ir vietinio ūkio skyriaus vyriausiąja specialiste Jurga Grigaliūnaite. Susitikime dalyvavo ir Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos ekonominės plėtros skyriaus vedėja Rasa Avietynienė, taip pat VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuro direktorius Gintaras Skamaročius bei šios įstaigos projektų vadovas Algis Vaškevičius.

Susitikimo su kaimyninės šalies atstovais tikslas buvo aptarti, kokius bendrus projektus abi šalys numato rengti Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimo per sieną 2014-2020 metų programai, numatyti prioritetinius tikslus ir uždavinius, taip pat sukonkretinti, kokie dokumentai reikalingi projektams rengti, kokios dalyvavimo projektų rengime sąlygos.

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro direktorius G.Skamaročius išsamiai pristatė programą, atsakė į dalyvių klausimus. Ir Gumbinės savivaldybės, ir Vilkaviškio bei Kazlų Rūdos savivaldybių atstovai išdėstė, kokios temos jiems pačios aktualiausios, kokiose srityse norėtų rengti projektus ir kokie prioritetai yra svarbiausi.  

Šalys susitarė ir toliau glaudžiai bendradarbiauti, numatė artimiausius uždavinius bei suplanavo vasario mėnesį vėl susitikti.

www.nemunas.info nuotr. ir informacija

 

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.