Nemuno euroregiono Marijampolės biuras - straipsniai:Pateiktos paraiškos Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos paramai gauti

2018 08 21
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Pateiktos paraiškos Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos paramai gauti
NAUJIENOS -> Kitos naujienos

Viešoji įstaiga Nemuno euroregiono Marijampolės biuras balandžio 10 dieną pasibaigusiam pirmajam  kvietimui pagal 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą kartu su partneriais pateikė dviejų projektų paraiškas. Kartu su Šakių rajono savivaldybės administracija ir Karaliaučiaus (Kaliningrado) srities istorijos ir meno muziejumi pateikta paraiška pagal I prioritetą „Istorinio ir gamtos paveldo atkūrimas ir pritaikymas, kultūros, kultūrinių tinklų kūrimo ir turizmo plėtros skatinimas“, kuria siekiama restauruoti Kidulių dvaro pastatus Šakių rajone bei atnaujinti Kristijono Donelaičio muziejų Tolminkiemyje.

Antroji paraiška kartu su Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija ir Karaliaučiaus srities Stalupėnų (Nesterovo) bei Gumbinės (Gusevo) rajonų administracijomis pateikta pagal trečiąjį prioritetą „Bendradarbiavimo tarp valdžios institucijų skatinimas ir vietos bendruomenių stiprinimas“. Juo siekiama atnaujinti sporto objektus Kybartuose ir Stalupėnuose, planuojama įsigyti sportinės įrangos, taip pat organizuoti įvairias varžybas ir stiprinti vietos bendruomenes.

Programa finansuos 90 proc. kiekvieno atrinkto projekto tinkamų išlaidų. 10 proc. tinkamų išlaidų turės padengti projekto partneriai. Programos paramos suma vienam projektui sieks nuo 100 000 eurų iki 1 milijono eurų. Projektų trukmė – iki 24 mėnesių.

Iš viso Jungtiniam techniniam sekretoriatui buvo pateiktos 57 paraiškos, kurių vertė yra beveik 31 milijonas eurų.

 

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.

Jungtinio techninio sekretoriato nuotr.

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.