2019 07 17
Naujienų agentūra

  

 

 

                                                                                                   

                                                                                   

Bendradarbiavimo per sieną programose – nauji kvietimai
NAUJIENOS -> Kitos naujienos

2-asis kvietimas teikti projektų paraiškas pagal 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą paskelbtas 2019 m. vasario 1 d.

Galutinis terminas pateikti paraiškas į viešąją įstaigą Jungtinį techninį sekretoriatą (Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius) yra 2019 m. balandžio 17 d. 14.00 val. (Vilniaus laiku).

Ši programa skatina ir plečia Lietuvos ir Rusijos pasienio regionų bendradarbiavimą per sieną ir tiesiogiai prisideda prie bendro tikslo – pažangos bendro teritorijos klestėjimo ir geros kaimynystės tarp Lietuvos ir Rusijos srityje.

 

2-ajam kvietimui projektų paraiškos gali būti teikiamos pagal šiuos teminius tikslus (TT) ir prioritetus:

1-asis TT: Vietos kultūros skatinimas ir istorinio paveldo išsaugojimas. Prioritetas 1.1: Istorinio ir gamtos paveldo atkūrimas ir pritaikymas, kultūros, kultūrinių tinklų kūrimo ir turizmo plėtros skatinimas.

2-asis TT: Socialinės įtraukties skatinimas ir kova su skurdu. Prioritetas 2.1: Socialinės įtraukties skatinimas ir bendradarbiavimas BPS regione gerinant sveikatos priežiūros, socialines ir švietimo paslaugas bei vietos bendruomenės iniciatyvų rėmimas.

3-asis TT: Gero valdymo vietos savivaldos ir regionų lygmeniu stiprinimas. Prioritetas 3.1: Bendradarbiavimo tarp valdžios institucijų skatinimas ir vietos bendruomenių stiprinimas.

 4-asis TT: Valstybinių sienų valdymo ir sienų apsaugos, mobilumo ir migracijos valdymo gerinimas.  Prioritetas 4.1: Efektyvaus sienos kirtimo proceso užtikrinimas.

Projektus turi įgyvendinti bent dvi organizacijos – partneriai iš Lietuvos ir Rusijos. Projekte gali dalyvauti juridiniai ne pelno siekiantys asmenys iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių, Tauragės ar Telšių apskričių Lietuvos Respublikoje ir Rusijos Kaliningrado srities. Projektą gali įgyvendinti ne mažiau nei 2 ir ne daugiau nei 6 partneriai. Projektų trukmė – iki 24 mėnesių.

Interreg V–A Lietuva–Lenkija bendradarbiavimo programos, remiančios dvišalį bendradarbiavimą, 4-asis atviras kvietimas teikti paraiškas planuojamas 2019 m. birželio 10 d. – rugsėjo 30 d. 4-ajam kvietimui iš Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) bus skiriami 25 mln. eurų projektams skirtiems įgyvendinti 1, 2 ir 3 programos prioritetines kryptis. Ši suma apima papildomus 7 mln. eurų, kuriuos papildomai patvirtino Europos komisija 2018 m. gruodžio 11 d. sprendimu. ERPF parama sudaro 85% visų projekto išlaidų. Likusi 15% išlaidų dalis yra finansuojama naudos gavėjų, dalyvaujančių projekte.

 

Jungtinio techninio sekretoriato informacija

 

 

  Atgal Archyvas Spausdinimo versija  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
© NEMUNO EUROREGIONO
MARIJAMPOLĖS BIURAS.
Visos teisės saugomos.


Naujienų portalas yra projekto „Nemuno euroregiono įvaizdžio gerinimas ir informacijos sklaida“ dalis.
Projektą iš dalies finansuoja Europos Sąjunga

Sprendimas: Idamas.
Naudojama Smart Web sistema.